Duben ve třídě ZŠS III.

DUBEN byl opět bohatý na různé akce. Hned 4. dubna se uskutečnily „Velikonoční dílny“, při kterých jsme si vyrobili spoustu hezkých výrobků. 20. a 27. dubna se naši dva žáci, Martin a Lukáš, zúčastnili atletického dopoledne na Dukle a 28. dubna nás Martin reprezentoval na turnaji v malé kopané v HK. 21. dubna proběhl projektový den „Den Země“, kde jsme se dozvěděli mnoho nového o naší planetě Zemi i o tom, jak si máme chránit naše životní prostředí. Všechny akce byly zajímavé a my už se těšíme na další.

Žáci ZŠS III. a Mgr. Alena Hořínková

tn_obrazek_17017.jpeg